ANNA OSIECKA

ANNA OSIECKA

BUDOWA TRWAŁYCH I STABILNYCH RELACJI OSOBISTYCH

COACH RELACJI

Cześć, nazywam się Ania Osiecka i jestem coachem ze specjalizacją relacje. Uczę, jak budować trwałe, stabilne poczucie wartości oraz związki i relacje, które dają siłę radość, wsparcie i spełnienie.

Moje programy i kursy dedykuję każdemu, kto chce mieć realny wpływ na swoje życie i relacje w swoim życiu. Wierzę głęboko, że nasze poczucie spełnienia, radości na codzień, w dużej mierze zależy od jakość relacji jakie mamy.

 

Na czym polega praca ze mną?

W skrócie – na tym, abyśmy Twoją listę marzeń i celów wspólnie zmieniły w namacalną rzeczywistość. Szczególnie tą, która dotyczy miłości, poczucia wartości i związków!

Bardzo często spotykam wiele kobiet, które mają gotowe mapy marzeń, pragnienia, cele w które nie wierzą, lub tracą wiarę w ich realność. Szczególnie w obszarze osobistym! O ile dopuszczają swój realny wpływ w obszarach zawodowych, to w osobistym często mówią – nie mam na to wpływu, do tanga trzeba dwojga.

Niezależnie co jest Twoim pragnieniem osobistym i co stoi na drodze do realizacji, mogę Cię zapewnić o jednym – w obszarze osobistym masz taki sam wpływ na swoje życie, jak w każdym innym obszarze Twojego życia. Twoje wnętrze decyduje o tym kogo przyciągasz i “wpuszczasz” do swojego życia, a jeśli jesteś w związku, Twoje wnętrze ma również wpływ na to czego doświadczasz.

Moje programy i praca 1:1 służą temu, abyś usunęła wszelkie blokady, które stoją na drodze do spełnionego, dobrego, harmonijnego, pełnego miłości związku i relacji w Twoim życiu, szczególnie, jeśli musisz zaczynać od nowa, lub kilka razy podejmowałaś próby, cały czas wracając do punktu wyjścia.

Każdy z nas jest inny, dlatego pracując z Tobą, nie bazuje tylko na swoim doświadczeniu swoim związku i relacjach. Własne doświadczenie bywa pomocne, ale każdy z nas jest inaczej ukształtowany, ma inny system nerwowy, bazowe programy lękowe/przekonania i dlatego w pracy 1:1 oraz moich kursach, ebookach stawiam na jak najlepsze przygotowanie merytoryczne i najbardziej aktualne podejście w pracy coachingowej na świecie.

Jestem absolwentem i członkiem Relationship Coaching Institute (RCI) w Kalifornii – najstarsza szkoła coachingu zajmująca się obszarem relacji międzyludzkich.

Unikatowe podejście do rozwoju, realizacji pragnień opracowane przez RCI, pomogły setkom tysięcy osób na całym świecie, w tym moim klientom w Polsce i USA, zbudować związki, relacje i życie, którego pragnęły.

Jeśli szczęśliwy związek, stabilne poczucie wartości to Twoje pragnienie, ale nie wiesz od czego zacząć zapisz się na wstępną, bezpłatną, konsultacje i wspólnie ustalimy najlepsze dla Ciebie podejście. Jeśli Twoje wyzwania będą wyłącznie z zakresu pracy typowo terapeutycznej skieruję Cię do terapeuty.