KAMPANIA NAKARM ZWIERZAKA III EDYCJA

Od poniedziałku 11 września trwa trzecia edycja kampanii „Nakarm zwierzaka”. Można wesprzeć prawie  200 schronisk i fundacji. W akcji bierze udział także szczecińskie również Stowarzyszenie ,,KociArka”. Koszulki, bluzki, topy, bluzy, torby, torebki i poduszki są do już kupienia a dochód przeznaczony będzie na zwierzaki.

Opis kampanii:

Bezdomnych psów i kotów jest bardzo dużo w całej Polsce, ich liczba niestety stale wzrasta. Z dnia na dzień tracą swój dach nad głową oraz dotychczasowych opiekunów i lądują na ulicy, bądź podrzucane są do schronisk. Bezmyślność, bezduszność i okrucieństwo ludzi, nadal traktujących zwierzęta jak rzeczy, sprawia że ich życie jest pełne bolesnych historii. II edycja „Nakarm Zwierzaka” po raz kolejny stawia sobie za cel poprawę losu bezdomniaków i zabezpieczenie im dostatecznej liczby pożywienia. Chcemy wypełnić ich miski aż po brzegi, żeby więcej nie doskwierał im głód ! Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę zatrzeć ich złe wspomnienia, by nie traciły wiary w człowieka.

KUPUJĄC KOSZULKĘ BĄDŹ TORBĘ W NASZEJ KAMPANII – OKAZUJESZ MIŁOŚĆ BEZDOMNIAKOM I SPRAWIASZ, ŻE NIE SĄ GŁODNE !!!

Każda kupiona koszulka lub torba bawełniana to wsparcie udzielone bezdomnym zwierzętom.

„25 zł brutto – nawet tyle z każdej sprzedanej koszulki lub torby przekazujemy na naszą kampanię. Z tej kwoty 20zł brutto przekazujemy bezpośrednio na cel kampanii jakim jest wsparcie finansowe organizacji. Ale cel to nie wszystko. By go zrealizować, konieczne są skuteczne działania marketingowe promujące kampanię. Pozostałe 5 zł brutto przekazujemy właśnie na cele związane z promocją wspieranej akcji, by mogła ona zakończyć się powodzeniem. Akcje marketingowe i PR-owe niezbędne do realizacji kampanii zakończonej sukcesem, to wszystko mieści się w kwocie 5 zł brutto” informują organizatorzy kampanii.

Oferowane w kampanii  produkty są wyjątkowe, bo stanowią symboliczne podziękowanie za wsparcie. Wysokogatunkowe produkty z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku warto podarować bliskiej osobie, by przekazywała dalej ideę pomocy. Lub zatrzymać sobie na pamiątkę.

Akcję wspierają znane osoby, a także m.in firmy:

Mając na uwadze, jak ważne jest znalezienie domów pełnych troski i ciepła dla trafiających do schronisk psów i kotów, home&you  postanowiło wesprzeć kampanię poprzez jej aktywną promocję oraz  umożliwienie zakupu dedykowanych toreb i poduch w wybranych sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym. Dochód z ich sprzedaży w całości jest przekazywany na realizację celów kampanii „Nakarm Zwierzaka”.

Tu możesz wybrać dla kogo przeznaczysz pieniądze kupując produkt

Link do kampanii