0(0)

5 kroków do stabilnego poczucia wartości

 • Przez Anna Osiecka
 • Poziom kursu: Wszystkie poziomy

O kursie

5 kroków do stabilnego poczucia wartości – Pakiet VIDEO

Opis

Program dla każdego, kto pragnie zrozumieć i zbudować silne, stabilne poczucie wartości na lata, dla siebie, ale też, dla szczęśliwego związku, harmonijnych relacji i sukcesu zawodowego w swoim życiu.

 • Moduły w PDF
 • Wideo
 • Dostęp do platformy przez 12 miesięcy od zakupu.

Chcesz by marzenia stały się rzeczywistością ale masz wrażenie, że walczysz z wiatrakami?

Tylko 5 kroków dzieli Cię od życia, którego, głęboko w sercu, pragniesz.

Zbuduj fundament na lata!

Masz dość bo:

 • Spisujesz cele, mówisz afirmacje, robisz wizualizacje, mapy marzeń, a efektów cały czas brak?
 • Niezależnie od tego, jak dobrze radzisz sobie w pracy, czy życiu osobistym, cały czas czujesz, że jesteś niewystarczająco dobra(-y)?
 • Masz obawy, czy dasz sobie radę i przez te obawy nawet nie zaczynasz realizacji?
 • NIeustannie się porównujesz i czujesz się gorsza od innych?
 • Ciągle analizujesz najgorsze scenariusze, co Cię osłabia i często blokuje w pójściu naprzód?
 • Pomimo starań, diet, ćwiczeń, nie akceptujesz swojego ciała?
 • Szukasz winy w sobie czy miałaś(-eś) rację, prawo powiedzieć/zachować się w określony sposób lub odmówić, nawet jeśli ktoś w Twoim odczuciu Cię opiniuje, krytykuje, ocenia Twoje pomysły? Ktoś, kogo w sumie nawet nie prosiłaś o wsparcie!
 • Widzisz w sobie znacznie więcej wad, słabszych stron, niż zalet, predyspozycji i mocnych stron?

Czego Ci brakuje by zrealizować marzenia?

Prawdopodobnie jesteś już mistrzynią/mistrzem map marzeń, może nawet całkiem nieźle idzie Ci wizualizacja, o medytacjach i jodze już nawet nie ma co mówić. Wszystko wiesz i umiesz.  A jednak nadal nic! Dlaczego? Ponieważ prawdziwy winowajca panoszy się nadal spokojnie w Twojej głowie. Jest nim poczucie wartości czyli subiektywna ocena własnej osoby.

Jak to ma się do mizernej realizacji Twoich celów?

 1. Zaczynasz z entuzjazmem czas nowych wizualizacji 
 2. Średnio po 3 miesiącach zaczynasz mieć wątpliwości
 3. Powoli nie dajesz rady tak systematycznie pracować, jak zaplanowałaś(-eś).
 4. Właściwe, to sobie myślisz, że nie wszystko jest zależne od Ciebie, więc to i tak nie wyjdzie.
 5. Dodatkowo wewnętrzny głos podpowiada Ci, że raczej nie dasz sobie rady, a pomysł, nie jest jednak tak super, jak zakładałaś(-eś).
 6. Jeśli afirmowane w pocie czoła marzenie dotyczyło związku, to już wiesz że to przecież nie jest od ciebie zależne wiec szkoda czasu.
 7. Zostawiasz to jeszcze bardziej sfrustrowana, martwiąc się kolejną porażką, do niczego się nie nadajesz, nawet do tego.

A teraz posłuchaj uważnie: Co ma poczucie wartości do Twoich planów i marzeń?

Jedynym warunkiem, aby Twoje, rozpisane w mapach marzeń, notesach, tablicach plany i marzenia się spełniały się, jest Twoja aktywność (to już się dzieje skoro tu trafiłaś). Ona zależy od Ciebie, a Ty od fundamentu, który musi być na tyle stabilny, aby dźwignąć szereg zawirowań, wątpliwości, zniechęcenia i jeszcze opinie innych, które nie zawsze są tylko wspierające!

To nie jest tak, że masz totalny brak zdrowej samooceny. Ale wiele z nas utyka pomiędzy marzeniami – w tym marzeniami o sobie i swojej pewności siebie, o sukcesach,  szczęśliwym związku – a brakiem determinacji, czasem siły, czasem odwagi, czasem pomysłu, aby te marzenia realizować.

Ważne!

Nie myl wysokiego mniemania o sobie ze  stabilną, uczciwą, rzetelną i przyjazną opinią o sobie!

Tego się tu nauczysz. Zaopiekuje się Tobą kwalifikowany coach relacji Anna Osiecka, absolwentka i członek Relationship Coaching Institute. To najstarsza i największa organizacja na świecie, zajmującą się relacjami tymi, które tworzymy z innymi  i tą z samym sobą!

Kurs 5 kroków, to nie jest kolejny kurs jak zrobić mapę marzeń. To konkretne strategie i ćwiczenia budujące fundament, aby  marzenia, cele, pomysły były częścią Twojego życia, nie tylko fantazją do szuflady!

Sprawdź co zyskujesz w pakiecie: Trening 5 kroków?

Jakie osiągniesz efekty, dzięki Treningowi 5 Kroków?

 • Na tym etapie poznajesz siebie, wykonasz test swojego systemu nerwowego/temperamentu. Rozszyfrujesz swój negatywny dialog wewnętrzny i na tej bazie ułożymy nowe przekazy pozytywne.

  Poznanie swojego systemu nerwowego nie jest celem samym w sobie. Dzięki temu zrozumiesz jak unikać wypalenia, przemęczenia, które często jest wynikiem funkcjonowania niezgodnie ze swoimi naturalnymi predyspozycjami.  Nauczysz się  planować, w zgodzie z sobą. Nie każdy jest w stanie w sposób ciągły być mega aktywny od 6:00 do 22:00 jak internetowi guru! Znajomość temperamentu to również wprowadzenie nowej jakości do Twojego związku. Znaczna większość konfliktów wynika nie z różnicy zdań, a różnic w temperamentach, (to bonus tej wiedzy, nawet jeśli Twoje cele związku nie dotyczą).

  Rozpoznanie negatywnego dialogu o sobie usunie główne blokady na drodze do realizacji Twoich najważniejszych marzeń. Warunkiem skutecznych  afirmacji jest usunięcie blokad, od których ten pozytywny przekaz się odbija. Po tym kroku dołączysz do grona tych, którzy mówią – Afirmacje naprawdę działają, wow! 

 • Troska o siebie to ciało, emocje i myśli. Potrzebujesz wiedzieć, jak zarządzać swoimi emocjami, myślami na co dzień, ponieważ wyzwania, stres, trudne wydarzenia są częścią życia. Lubię takie powiedzenie ze strony Amerykanów “You need to survive before you thrive”, czyli zanim będziesz się rozwijać, musisz przeżyć. Na 20% swojej baterii raczej nie będziesz zdobywać Mount Everestu swoich marzeń!

 • W tym Kroku nauczysz się chronić siebie i swoje „terytorium”, czyli zobaczysz jak stawiać granice i jak je chronić asertywnie, ale nie agresywnie. Dzięki temu nie będziesz tkwić w analizach:   „Czy na pewno dobrze zrobiłam?”, „Czy nie przesadziłam?”, „Może jednak moja reakcje nie była najlepsza?”, „Czy miałam prawo tak się zachować?” Możesz dostawać setki porad, wskazówek, to duża umiejętność oddzielić to co rzeczywiście Ci służy od tych, które są naruszeniem Twoich granic!

 • Wszędzie zapewne słyszysz – miłość do siebie to baza, nie można kochać innych, jak nie kocha się siebie. Ten krok pokaże Ci podstawowe składowe miłości do siebie – akceptacja ciała + umiejętność wybaczania sobie. Czy jest to bazą?  Bez umiejętności wybaczania sobie rozwój i podnoszenie się po porażce są wyjątkowo długą i ciężką drogą! Bonusowo – jeśli przerobisz temat wybaczenia sobie, to otworzysz drzwi do lepszej jakości w swoim związku i relacjach, nawet jeśli to nie jest Twój cel.

 • Jeszcze raz spiszesz cele, zgodne z Twoim temperamentem, wartościami, bez pomijania troski o siebie i z uwzględnieniem swoich granic. Budowanie życia, którego pragniesz, to maraton, nie sprint. Jeśli w planach realizacji pomijasz siebie, składową poczucia wartości, to najczęściej Twoje mapy marzeń i listy celów lądują do szuflady. Zapalasz się na chwilę, po czym energia opada, a Ciebie pochłania rutyna życia. Po przejściu 5 Kroków jesteś gotowa do każdego celu, który sobie postawisz, masz fundament, a na stabilnym fundamencie można wybudować wszytko, czego pragniesz! Ach poznasz też praktykę wizualizacji, która jest szczególnie pomocna, kiedy nie wiesz, jaką decyzje podjąć w swoich realizacjach!

Tematy tego kursu

6 Lekcji

5 kroków do stabilnego poczucia wartości – Pakiet Video?

Program dla każdego, kto pragnie zrozumieć i zbudować silne, stabilne poczucie wartości na lata, dla siebie, ale też, dla szczęśliwego związku, harmonijnych relacji i sukcesu zawodowego w swoim życiu.
Wstęp6:13
Krok 1 – Samoświadomość, czyli poznanie siebie (1)19:09
Krok 2 – Troska o siebie00:14:19
Krok 3 – Szacunek do siebie00:14:53
Krok 4 – Miłość do siebie00:00:00
Krok 5 – Rozwój wspierający Ciebie00:00:00

About the instructor

Anna Osiecka

Ekspertka ds relacji

Ania Osiecka – coach ze specjalizacją relacje. Absolwentka i członek Instytutu Coachingu Relacji w Kalifornii, z którym od lat współpracuje przy projektach badawczo-rozwojowych. Pracuje głównie z kobietami, pomaga im zamknąć przeszłość, pokonać blokady, negatywne myśli i brak wiary, stojący najczęściej na drodze do szczęśliwego związku. Jej sposób pracy opiera się na wieloletniej praktyce, sprawdzonej na dziesiątkach tysięcy kobiet na całym świecie. Korzystając z jej programów wsparcia, masz pewność, że otrzymujesz narzędzia, które są tak przygotowane, aby były skuteczne dla osób o różnych temperamentach, różnych wzorcach czy doświadczeniu z przeszłości. Głównym celem Ani jest to, aby każdy z kim pracuje, otrzymał gotowe do wdrożenia strategie, zaprojektowane tak, by w możliwe najkrótszym czasie osiągnął swoje cele! W swojej pracy Ania łączy unikatowe narzędzia coachingowe opracowane przez wspomniany Relationship Coaching Institute, techniki pracy z podświadomością Terapii Linii Czasu oraz techniki afirmacji i medytacji Ho’oponopono. To, za co najczęściej cenią ją klienci to otwarte serce, brak osądzania, stałe wsparcie i elastyczność w dostosowywaniu tempa i procesu do indywidualnych potrzeb. Jej 4 główne programy pracy indywidualnej to: Nowy początek – dedykowany osobom po rozstaniu, rozwodzie i chcących odbudować swoje życie osobiste, lub tych, które nigdy nie były w stałym związku. Zostać czy odejść – dedykowany osobom w związku, borykającym się z dylematem: „Czy ten związek jest dla mnie? Powinnam dalej próbować czy odejść?”. Szczęśliwy związek – dedykowany osobom, które są w związku i przeżywają kryzys, dotykają je problemy komunikacyjne, oddalenie, znudzenie itp. Poczucie wartości – dedykowany każdemu, kto męczy się z negatywnym dialogiem wewnętrznym, ma sporo obaw, brak motywacji w działaniu, brak wiary w siebie i poczucia pewności w decyzjach oraz działaniach. Skorzystaj z Sesji Strategicznej – Focus tutaj (tu link do konsultacji do dodania na stronie w sklepie) Treningi video, stworzone przez Anię, które pomogą Ci samodzielnie, krok po kroku, rozwiązać Twoje problemy: 5 Kroków do szczęśliwego związku po rozstaniu 5 Kroków do stabilnego poczucia wartości Sesja Quick Fix - Randki Online Sesja Quick Fix - Mapa Komunikacji
0 (0 Oceny)

4 Kursy

96 studenci

POCZUCIE WARTOŚCI
345,00 

Przejdź do góry