0(0)

5 kroków do szczęśliwego związku

 • Przez Anna Osiecka
 • Poziom kursu: Wszystkie poziomy

O kursie

Program dla Singli i osób na bardzo wczesnym etapie nowego związku!

Opis

Uporządkuj swoje wnętrze, przyciągnij właściwego partnera i zbuduj szczęśliwy związek na lata!

5 Kroków, jeśli jesteś po rozstaniu, lub na etapie pierwszych randek zaczynając od nowa!

Głowa do góry, takie myśli dotyczą wielu z nas, szczególnie po rozstaniu!

Anna Osiecka/ autorka kursu temat związków i relacji zgłębia od lat. Jest absolwentką i członkiem Relationship Coaching Institute, który jest najstarszą i największą organizacją na świecie od ponad 20 lat zajmującą się tematem relacji, w tym odbudową życia po rozstaniu.

Czas po rozstaniu, jest trudny i bolesny, ale jest kluczowy, jeśli chodzi o fundament pod nowy szczęśliwy związek w Twoim życiu!

To czas w którym masz wybór, możesz stworzyć sporo blokad na przyszłość, lub bazę pod nowy, szczęśliwy związek.

Jeśli tu jesteś, to zrobiłaś juz 1 krok pod nowy fundament i czas na kolejnych 5!

Dlaczego te 5 Kroków jest wyjątkowe? Ponieważ powstały w oparciu o pracę coachów i terapeutów z klientami na przestrzeni 25 lat!

W jaki sposób nasza ekspertka opracowała dla Ciebie system 5 kroków?

Czego możesz się spodziewać?

Program treningu

 • Czas nie leczy ran. Oddala, pomaga wyciszyć emocje, ale sam w sobie, nie jest w stanie uleczyć, definitywnie zamknąć Twojej przeszłości. W tym Kroku, przy pomocy konkretnych ćwiczeń, zamkniesz przeszłość i te jej elementy, które blokują poznanie właściwego partnera.

  Po czym rozpoznać, że masz nie zamkniętą przeszłość? Najczęściej nie poznajesz nikogo, lub poznajesz mężczyzn niegotowych na stały związek.

 • Krok nr 2 odkryje  przed Tobą wszelkie nieświadome, (do tej pory) informacje, dotyczące Ciebie, Twojego spojrzenia na świat, miłość, mężczyzn, związki. Czemu to tak ważne? Wyobrażasz sobie dojechanie do celu, jadąc na GPS który co kilka chwil zmienia kierunek? NIE, tak samo jest w Twoim życiu. Musisz być świadoma czego pragniesz, również na poziomie podświadomym, aby być w stanie zbudować życie o jakim marzysz. Ten obszar uporządkujesz w Kroku nr 2. 

 • Poznasz postawy, które jak magnes przyciągają niewłaściwych dla Ciebie mężczyzn, którzy często są nazywani narcyzami.  Jest ich 10. Odkryjesz, które dotyczą Ciebie, ale co najważniejsze, nauczysz się te błędy eliminować.  Przeciętnie, każda z nas powtarza 3-4 błędy nieświadomie od lat. Ten Krok odmienia życie moich klientek od lat! 

 • Dowiesz się jak randkować” w zgodzie z sobą, sercem, rozumem, bez stresu i braku poczucia pewności. Zobaczysz  jak być silną, pewną siebie, ale z zachowaniem kobiecości i wrażliwości. Udawany chłód i udawana siła to nie najlepszy wybór kiedy zaczynasz od nowa. Poznasz zasady randkowania, abyś była w stanie rozpoznać co jest dobre i rokujące i nie angażowała się w relacje, które mają nikle szanse, przerodzić się w związek, jakiego pragniesz. 

 • W tej części poznasz 3 etapy budowania szczęśliwego związku. Pokaże Ci perspektywę i kobiet i mężczyzn, kiedy zaczynają od nowa i przechodzą etapy, od kilku pierwszych randek, po stały związek. Dlaczego to tak istotne? Różnimy się pomiędzy sobą, jeśli chodzi o tempo zaangażowania, często budujemy przywiązanie za szybko, lub porzucamy nową znajomość na bazie kilku niepowodzeń, na etapie kiedy była szansa na zmianę.

 • Warunki konieczne. Ten materiał uporządkuje Twoje zerojedynkowe warunki/wartości bazowe, niezbędne, abyś czuła się szczęśliwa w związku na lata. Często jest to mylone z listą cech partnera, lub potrzebami emocjonalnymi.  Warunki konieczne są często nieuświadomione, ale są najczęstszym powodem rozwodów/rozstań. Warto wiedzieć na co dokładnie powinnaś “ustawić” swój GPS.

 • Ta opcja na życzenie wielu moich klientek pracy grupowej i indywidualnej.  5 etapów miłości – związku. Pierwsze 4 przechodzi każdy związek. Piąty jest opcjonalny. Każdy etap rządzi się swoimi prawami, potrzebami i wyzwaniami. Warto wiedzieć kiedy kolacja przy świecach pomaga, a kiedy tylko przyniesie więcej problemów. Warto zrozumieć na jakim etapie, co wymaga największej uwagi, aby tworzyć spełniony, harmonijny związek na lata. 

5 Kroków - Twoje tempo pracy + moje wsparcie, dla najlepszych efektów!

Rozkład kursu (lekcje):

 1. Wstęp
 2. Krok 1 – Czy Ty naprawdę jesteś gotowa?
 3. Krok 2 – Kim jesteś i czego pragniesz?
 4. Krok 3 – Błędy nowego początku
 5. Krok 4 – Strategia randkowania
 6. Krok 5 – Twój plan działania
 7. Bonus 1
 8. Bonus 2

Tematy tego kursu

8 Lekcji 6h 20m

5 kroków do szczęśliwego związku – pakiet Video?

Program dla Singli i osób na bardzo wczesnym etapie nowego związku! • Moduły w PDF • Dostęp do platformy przez 12 miesięcy od zakupu. Cena kursu: 345 zł
Wstęp6:00
Krok 1 – Czy Ty naprawdę jesteś gotowa?11:46
Krok 2 – Kim jesteś i czego pragniesz?11:10
Krok 3 – Błędy nowego początku16:47
Krok 4 – Strategia randkowania9:22
Krok 5 – Twój plan działania16:17
Bonus 1
Bonus 2

O instruktorach

Anna Osiecka

Ekspertka ds relacji

Ania Osiecka – coach ze specjalizacją relacje. Absolwentka i członek Instytutu Coachingu Relacji w Kalifornii, z którym od lat współpracuje przy projektach badawczo-rozwojowych. Pracuje głównie z kobietami, pomaga im zamknąć przeszłość, pokonać blokady, negatywne myśli i brak wiary, stojący najczęściej na drodze do szczęśliwego związku. Jej sposób pracy opiera się na wieloletniej praktyce, sprawdzonej na dziesiątkach tysięcy kobiet na całym świecie. Korzystając z jej programów wsparcia, masz pewność, że otrzymujesz narzędzia, które są tak przygotowane, aby były skuteczne dla osób o różnych temperamentach, różnych wzorcach czy doświadczeniu z przeszłości. Głównym celem Ani jest to, aby każdy z kim pracuje, otrzymał gotowe do wdrożenia strategie, zaprojektowane tak, by w możliwe najkrótszym czasie osiągnął swoje cele! W swojej pracy Ania łączy unikatowe narzędzia coachingowe opracowane przez wspomniany Relationship Coaching Institute, techniki pracy z podświadomością Terapii Linii Czasu oraz techniki afirmacji i medytacji Ho’oponopono. To, za co najczęściej cenią ją klienci to otwarte serce, brak osądzania, stałe wsparcie i elastyczność w dostosowywaniu tempa i procesu do indywidualnych potrzeb. Jej 4 główne programy pracy indywidualnej to: Nowy początek – dedykowany osobom po rozstaniu, rozwodzie i chcących odbudować swoje życie osobiste, lub tych, które nigdy nie były w stałym związku. Zostać czy odejść – dedykowany osobom w związku, borykającym się z dylematem: „Czy ten związek jest dla mnie? Powinnam dalej próbować czy odejść?”. Szczęśliwy związek – dedykowany osobom, które są w związku i przeżywają kryzys, dotykają je problemy komunikacyjne, oddalenie, znudzenie itp. Poczucie wartości – dedykowany każdemu, kto męczy się z negatywnym dialogiem wewnętrznym, ma sporo obaw, brak motywacji w działaniu, brak wiary w siebie i poczucia pewności w decyzjach oraz działaniach. Skorzystaj z Sesji Strategicznej – Focus tutaj (tu link do konsultacji do dodania na stronie w sklepie) Treningi video, stworzone przez Anię, które pomogą Ci samodzielnie, krok po kroku, rozwiązać Twoje problemy: 5 Kroków do szczęśliwego związku po rozstaniu 5 Kroków do stabilnego poczucia wartości Sesja Quick Fix - Randki Online Sesja Quick Fix - Mapa Komunikacji
0 (0 Oceny)

4 Kursy

96 studenci

0 (0 Oceny)

3 Kursy

0 studenci

SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK
345,00 

Przejdź do góry