0(0)

Sesja Strategiczna Quick Fix – Mapa Komunikacji

  • Przez Anna Osiecka
  • Poziom kursu: Wszystkie poziomy

Opis

Quick Fix – czyli proste rozwiązania, które możesz wdrożyć w jeden dzień! Poczuj zmiany już dziś! Sprawdź jak rozmawiać , aby być rozumianą, słyszaną i skutecznie rozwiązywać problemy!

Czy doświadczasz w swoim związku konfliktów, na które nie potraficie znaleźć skutecznych, długofalowych rozwiązań?

Czy Ty, Twój partner, lub obydwoje unikacie rozmów na trudne tematy, gdyż każda próba rozmowy kończyła się awanturą? A może nie lubicie się mierzyć z trudniejszymi emocjami/sytuacjami?

Czy Twój partner przy trudniejszych tematach wycofuje się i milczy, i nie bardzo wiesz, co masz dalej z tym zrobić ?

Masz poczucie, że jesteś zupełnie nierozumiana, Twoje potrzeby nie są ważne, rozmawiacie wiele razy o tym samym, macie decyzje o zmianach i na koniec wszytko wraca do punktu wyjścia?

Jesteś po rozstaniu, w poprzednim związku doświadczałaś sytuacji opisanych wyżej i chcesz poznać zasady skutecznej komunikacji, aby w nowym związku, nie powielać starych schematów?

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ!

 

 

Ebook + sesja instruktażowa video – czyli co otrzymasz:

Czego się nauczę?

  • Nauczysz się jak rozmawiać, aby być rozumianą, słyszaną i skutecznie rozwiązywać problemy!

Tematy tego kursu

1 Lekcji 3h

Sesja Strategiczna Quick Fix – Mapa Komunikacji?

Nauczysz się jak rozmawiać aby być rozumianą, słyszaną i skuteczną!
Kurs00:26:13

O instruktorach

Anna Osiecka

Ekspertka ds relacji

Ania Osiecka – coach ze specjalizacją relacje. Absolwentka i członek Instytutu Coachingu Relacji w Kalifornii, z którym od lat współpracuje przy projektach badawczo-rozwojowych. Pracuje głównie z kobietami, pomaga im zamknąć przeszłość, pokonać blokady, negatywne myśli i brak wiary, stojący najczęściej na drodze do szczęśliwego związku. Jej sposób pracy opiera się na wieloletniej praktyce, sprawdzonej na dziesiątkach tysięcy kobiet na całym świecie. Korzystając z jej programów wsparcia, masz pewność, że otrzymujesz narzędzia, które są tak przygotowane, aby były skuteczne dla osób o różnych temperamentach, różnych wzorcach czy doświadczeniu z przeszłości. Głównym celem Ani jest to, aby każdy z kim pracuje, otrzymał gotowe do wdrożenia strategie, zaprojektowane tak, by w możliwe najkrótszym czasie osiągnął swoje cele! W swojej pracy Ania łączy unikatowe narzędzia coachingowe opracowane przez wspomniany Relationship Coaching Institute, techniki pracy z podświadomością Terapii Linii Czasu oraz techniki afirmacji i medytacji Ho’oponopono. To, za co najczęściej cenią ją klienci to otwarte serce, brak osądzania, stałe wsparcie i elastyczność w dostosowywaniu tempa i procesu do indywidualnych potrzeb. Jej 4 główne programy pracy indywidualnej to: Nowy początek – dedykowany osobom po rozstaniu, rozwodzie i chcących odbudować swoje życie osobiste, lub tych, które nigdy nie były w stałym związku. Zostać czy odejść – dedykowany osobom w związku, borykającym się z dylematem: „Czy ten związek jest dla mnie? Powinnam dalej próbować czy odejść?”. Szczęśliwy związek – dedykowany osobom, które są w związku i przeżywają kryzys, dotykają je problemy komunikacyjne, oddalenie, znudzenie itp. Poczucie wartości – dedykowany każdemu, kto męczy się z negatywnym dialogiem wewnętrznym, ma sporo obaw, brak motywacji w działaniu, brak wiary w siebie i poczucia pewności w decyzjach oraz działaniach. Skorzystaj z Sesji Strategicznej – Focus tutaj (tu link do konsultacji do dodania na stronie w sklepie) Treningi video, stworzone przez Anię, które pomogą Ci samodzielnie, krok po kroku, rozwiązać Twoje problemy: 5 Kroków do szczęśliwego związku po rozstaniu 5 Kroków do stabilnego poczucia wartości Sesja Quick Fix - Randki Online Sesja Quick Fix - Mapa Komunikacji
0 (0 Oceny)

6 Kursy

108 studenci

0 (0 Oceny)

5 Kursy

0 studenci

mapa komunikacji
125,00 

Enrolment validity: 180 days

Przejdź do góry