0(0)

Sesja Strategiczna Quick Fix Randki Online

  • Przez Anna Osiecka
  • Poziom kursu: Wszystkie poziomy

Opis

Quick Fix – czyli proste rozwiązania, które możesz wdrożyć w jeden weekend! Poczuj zmiany już dziś! Poznaj zasady skutecznego randkowania online i stwórz profil, który przyciągnie właściwego partnera dla Ciebie!

Czy przeżywasz frustrację, w związku z randkowaniem online?

A może chcesz spróbować, ale nie do końca wiesz jak?

Zastanawiasz się, co zrobili Ci, którzy w sieci poznali miłość na całe życie?

Randkujesz online aktualnie, ale bez większego, pozytywnego skutku?

A może w ogóle nie wierzysz w miłość spotkaną przez Internet i słyszałaś o tym

Kilka słów o randkach online!

Odpowiedziałaś TAK, na któreś z powyższych pytań ? Jeśli tak, to znaczy, że jesteś w grupie większości, więc głowa do góry! Nie ma wątpliwości, że randki online podbijają świat. W ciągu ostatnich dwudziestu lat obserwujemy eksplozję w poznawaniu ludzi, przez Internet i aplikacje randkowe. Około 20% – 25% par poznało się zdalnie, a liczba ta z pewnością będzie rosła.

Randki online dają dostęp do milionów ludzi, za pomocą jednego kliknięcia, ale mają swoje zasady i rządzą się swoimi prawami. Warto je znać, aby uniknąć błędów i frustracji.

Sesja Quick Fix  –  czyli “poradnik” randkowy, który ma za zadanie  pomóc kobietom takim jak Ty, nie tylko poruszać się po cyfrowym świecie randek, ale także doświadczyć tam sukcesu.

Jeśli po raz pierwszy wchodzisz w świat randkowy online, ta sesja zapewni Ci narzędzia, których potrzebujesz, aby Twoja  podróż była przyjemnym doświadczeniem i dobrą zabawą!

Jeśli wcześniej próbowałeś randek online z niewielkim, lub zerowym powodzeniem, nauczysz się, jak ponownie wejść do świata cybernetycznej miłości z poczuciem pewności i optymizmu.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ!

Quick Fix – gotowe rozwiązania + wskazówki ekspertów + konkretna wiedza, czyli co zyskasz:

Quick Fix – Sesja video + ebook z ćwiczeniami + sesja Q&A na żywo ze mną ​

Ebook – ćwiczenia + wskazówki eksperckie

Sesja video

Webinar Q&A na żywo, gdzie oprócz odpowiedzi na Twoje pytania ustalimy, które portale randkowe są najlepsze

Dostęp do materiałów, od razu, po zakupie, przez 6 miesięcy

Tematy tego kursu

1 Lekcji 3h

Sesja Strategiczna Quick Fix Randki Online?

Sesja Strategiczna Quick Fix Randki Online
Kurs00:9:05

O instruktorach

Anna Osiecka

Ekspertka ds relacji

Ania Osiecka – coach ze specjalizacją relacje. Absolwentka i członek Instytutu Coachingu Relacji w Kalifornii, z którym od lat współpracuje przy projektach badawczo-rozwojowych. Pracuje głównie z kobietami, pomaga im zamknąć przeszłość, pokonać blokady, negatywne myśli i brak wiary, stojący najczęściej na drodze do szczęśliwego związku. Jej sposób pracy opiera się na wieloletniej praktyce, sprawdzonej na dziesiątkach tysięcy kobiet na całym świecie. Korzystając z jej programów wsparcia, masz pewność, że otrzymujesz narzędzia, które są tak przygotowane, aby były skuteczne dla osób o różnych temperamentach, różnych wzorcach czy doświadczeniu z przeszłości. Głównym celem Ani jest to, aby każdy z kim pracuje, otrzymał gotowe do wdrożenia strategie, zaprojektowane tak, by w możliwe najkrótszym czasie osiągnął swoje cele! W swojej pracy Ania łączy unikatowe narzędzia coachingowe opracowane przez wspomniany Relationship Coaching Institute, techniki pracy z podświadomością Terapii Linii Czasu oraz techniki afirmacji i medytacji Ho’oponopono. To, za co najczęściej cenią ją klienci to otwarte serce, brak osądzania, stałe wsparcie i elastyczność w dostosowywaniu tempa i procesu do indywidualnych potrzeb. Jej 4 główne programy pracy indywidualnej to: Nowy początek – dedykowany osobom po rozstaniu, rozwodzie i chcących odbudować swoje życie osobiste, lub tych, które nigdy nie były w stałym związku. Zostać czy odejść – dedykowany osobom w związku, borykającym się z dylematem: „Czy ten związek jest dla mnie? Powinnam dalej próbować czy odejść?”. Szczęśliwy związek – dedykowany osobom, które są w związku i przeżywają kryzys, dotykają je problemy komunikacyjne, oddalenie, znudzenie itp. Poczucie wartości – dedykowany każdemu, kto męczy się z negatywnym dialogiem wewnętrznym, ma sporo obaw, brak motywacji w działaniu, brak wiary w siebie i poczucia pewności w decyzjach oraz działaniach. Skorzystaj z Sesji Strategicznej – Focus tutaj (tu link do konsultacji do dodania na stronie w sklepie) Treningi video, stworzone przez Anię, które pomogą Ci samodzielnie, krok po kroku, rozwiązać Twoje problemy: 5 Kroków do szczęśliwego związku po rozstaniu 5 Kroków do stabilnego poczucia wartości Sesja Quick Fix - Randki Online Sesja Quick Fix - Mapa Komunikacji
0 (0 Oceny)

4 Kursy

96 studenci

0 (0 Oceny)

3 Kursy

0 studenci

125,00 

Przejdź do góry