Czili Wege: wspólny wegański stół, spotkanie z Rafałem Wyszyńskim, warsztaty z Nata Raw, czill, projekcja filmu „Alma”

Ciekawe i nietypowe połączenie , ponieważ formuła spotkania łączy popołudniowe czilowanie z potrawami i tematami wege. Raz w miesiącu w Piwnicy Kany odbywa się popołudniowe czilowanie z potrawami i tematami wege. W programie m.in. wspólny wegański stół, warsztaty, spotkania, filmy, rozmowy o zdrowym stylu życia i ochronie praw zwierząt. Każda edycja poświęcona będzie innemu zagadnieniu. Tym razem 20 stycznia gościem będzie  Rafałem Wyszyński – dietetyk, muzyk bębniarz, weganin i witarianin z ponad dwudziestoletnim stażem.

 

Rafał poprowadzi wykład  „Dieta Ninja! – czyli dlaczego zakwaszenie organizmu, strzelające kości, stawy i zapchane żyły są niekorzystne dla zdrowia i życia ludzi, zwierząt i środowiska“. Posłuchamy o fizjologii, logice i naturze, czyli patentach i tips&triks na to, jak być zdrowym i szczęśliwym, nie tracąc nerwów, czasu, pieniędzy, przyjaciół i zdrowia w trakcie. Prawda, że brzmi podobnie jak nasze noworoczne postanowienie, życia w zgodzie z naturą?

 

 

Kolejny gosć to  Nata Raw, która poprowadzi  warsztaty, podczas których przygotujemy zupę raw, raw chleb i raw kiełbasę. Natalia od siedmiu lat praktykuje raw food w swoim życiu, prowadzi raw food sklep/restaurację w Szczecinie, a także szkołę raw food i oczyszczenie dla dorosłych i dzieci.

 

 

Tradycyjnie zaproszenie obejmuje także  wspólny wege-stół oraz relaks, dzielenie się i smakowanie.

Organizatorami są Fundacja AMAR, Inicjatywa BASTA, Ośrodek Teatralny Kana.

Jeśli potraficie samodzielnie przygotować jakąś wege-potrawę na wspólny stół, to może ona zastąpić bilet wstępu za 15 zł.

Serdecznie polecamy, Wasza wege -redakcja.

20 stycznia, godzina 13, Piwnica Kany