Na pytanie czym jest spalony? dostajemy dreszczy. Poniżej wskażemy jak raz na zawsze zapamietać na czym to polega. Wówczas bez strachu obejrzymy każdy mecz.

Włącz kobiecą wyobraźnię i instynkt.

Miejsce meczu: sklep z ciuchami.

Akcja:

Widzisz upragnioną kieckę, masz już w koszyku ich wiele ale nie tę jedyną. Biegniesz do kasy, bo tłum straszny, więc spieszysz się by być najpierwszą! Dobiegasz do kasy i nagle słyszysz okrzyk: mam ją! To koleżanka biegnie za tobą i krzyczy z radością. Otaczają Cię inne dziewczyny wiec skupiasz się by przejąć rzuconą w twoją stronę kieckę nie przestając biec.

… i teraz UWAGA!

Jeśli w chwili rzucenia do nas sukienki będziemy pierwsze i jedyne przy kasie zostawiając za nami wszystkie klientki, a przed sobą będziemy miały tylko kasę, to niestety to jest WŁAŚNIE SPALONY I nie kupimy tej sukienki!

DACIE WIARĘ?

Dlatego by uniknąć spalonego, gdy koleżanka będzie rzucała w naszą stronę sukienkę, pilnujmy aby w momencie jej łapania mieć w kolejce przed sobą choć dwie klientki. Spokojnie i tak ja już mamy w ręku, gramy zgodnie z regułami więc spalonego nie będzie, a sukienka dumnie zawiśnie w naszej szafie.

Powodzenia!

P.S

Z wikipedii 🙂

Pozycja spalona to sytuacja, gdy podczas podania piłkarz danej drużyny znajduje się na stronie boiska należącej do drużyny przeciwnej i jest bliżej linii bramkowej drużyny przeciwnej niż piłka oraz bliżej niż przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej i ma wpływ na przebieg akcji.

Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, powinien mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej (nie ma wymogu, aby jednym z nich był bramkarz). Brak pozycji spalonej – cała drużyna atakująca znajduje się na swojej połowie boiska

Foto żródło