Kulturalni mają łatwiej! Ostatni live z cyklu-podsumowanie z niespodziankami!

Kulturalni mają łatwiej! Ostatni live z cyklu-podsumowanie z niespodziankami!

Jak być kulturalną królową?
To proste!
👇👇👇
Kontynuujemy gorący cykl spotkań online z naszą ekspertką Ewa Brok – etykieta biznesowa
💻🖥📱

O czym będzie mowa w kolejnych odcinkach ?
❓❓❓🔥🔥🔥

10.09  g.10.00

Live 11.  Plotkowanie i romans w pracy. Wypada, nie wypada? Jak się odnaleźć w takiej sytuacji? Czy etykieta biznesowa reguluje i tę kwestię?

Czy tego chcemy, czy nie, plotki i obmowa należą do najważniejszych elementów komunikacji w pracy. Twierdzą tak antropolodzy, zajmujący się ewolucją. Leży to w naszej naturze już od wielu, wielu lat i jest czymś zupełnie naturalnym.

1. Czy te plotki faktycznie takie straszne? Przecież plotkowanie w pracy nie musi być czymś definitywnie złym.

2. Co w sytuacjach kiedy czasem sami dochodzimy do wniosku, że skoro szef plotkuje o naszej koleżance, to równie dobrze, za jakiś czas z tą koleżanką może rozmawiać o nas?

3. Romans w pracy. Przeniesienie części pracy do sieci, sprzyja tworzeniu i prowadzeniu podwójnego życia, czy etykieta biznesowa czy już etyka, daje nam w takich tematach wskazówki?

17.09  g.10.00

Live 12.   Dlaczego mężczyzna powinien dobrze wyglądać ? Uchybienia dotyczące strojów formalnych w pracy zarówno wśród kobiet i mężczyzn oraz faux pas w komunikacji niewerbalnej.

Nadal niestety  powszechna jest w naszym kraju opinia, że dbanie o siebie to zajęcie dla kobiet. Dobrze ubrani panowie w wielu przypadkach postrzegani są jako ci o odmiennej orientacji seksualnej, a prawdziwi mężczyźni rzekomo powinni nosić przybrudzone dżinsy, sprany t-shirt i kilkudniowy zarost. Na szczęście w ostatnich latach te stereotypy stopniowo zanikają. Nasz wizerunek jest wyrazem szacunku zarówno do siebie i do innych. Najważniejsze to pamiętać przede wszystkim o tym w jakim kierunku, jeśli chodzi o odbiór naszej osoby w biznesie chcemy pójść i co pokazujmy strojem i zachowaniem.

1.   Dlaczego mężczyzna powinien dobrze wyglądać ?

2.  Jakie są najczęstsze uchybienia dotyczące strojów formalnych w pracy wśród kobiet?

3.  Najczęstsze uchybienia dotyczące strojów formalnych w pracy popełniane przez mężczyzn, czy ten krawat do koszuli z krótkim rękawem jest aż tak rażący?

4.  Co należy do najczęściej popełnianych błędów podczas komunikacji niewerbalnej ?

24.09 g.10.00

Live 13   Kalendarz z kobiecymi aktami. Niezależnie od tego w jakiej branży pracujemy i jakie stanowisko zajmujemy, obowiązują nas często niepisane zasady dotyczące nie tylko zachowania, ale i samego miejsca pracy.

Kiedy wchodzimy do zakładu wulkanizacyjnego, nie dziwi nas na ścianie kalendarz z miss mokrego podkoszulka, prawda?

W opublikowanym dwa lata temu przez Jobhouse raporcie pt. “Szczęście w pracy Polaków”, znajdziemy informację, że 31 proc. pracowników uważa “komfortowe warunki pracy w biurze” za jedną z przesłanek, by polecić swoją firmę innym osobom.

1. Popularne kilka lat temu przestrzenie typu “open space” powoli odchodzą do lamusa przez brak prywatności, niemożność skupienia uwagi czy nadmiernym hałasie, którego trudno jest uniknąć, na co biznes teraz stawia?

2. A jak ma się „Szanuj swoja prywatność: do zdjęć, kalendarzy personalizowanych, kubeczków ze zdjęciami i innch elementów przynależności terytorialnej?

3. Potrzeba zaznaczenia swojego terytorium występuje przede wszystkim wśród osób, które muszą dzielić się swoim miejscem pracy, na co musimy zwracać uwagę?

Czy tego chcemy, czy nie, plotki i obmowa należą do najważniejszych elementów komunikacji w pracy. Twierdzą tak antropolodzy, zajmujący się ewolucją. Leży to w naszej naturze już od wielu, wielu lat i jest czymś zupełnie naturalnym.

CO TYDZIEŃ OGLĄDAJĄ NAS SETKI KOBIET, DOŁĄCZ KONIECZNIE DO ROZMOWY ♥
💁‍♀️💁‍♂️👸🤴

NOTATKA W KALENDARZU: czwartki, godz 18.00
💎💎

Aby Was nic nie ominęło, koniecznie wybierzcie datę i kliknijcie “WEZMĘ UDZIAŁ”

Przygotujcie notesy, długopisy i dobre humory 😉😊

Jeśli macie pytania, swoje doświadczenia, wpiszcie je w komentarzu do wydarzenia lub w wiadomości prywatnej na adres

redakcja @kobiecasprawa.pl

✍🤳
Do zobaczenia!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Wrz 24 2020
Expired!

Czas

09:00 - 10:30

Więcej informacji

Czytaj więcej
Women's Life PR

Organizator

Women's Life PR
Telefon
+48 502 241 116
Email
ab@womenslifepr.pl
Strona WWW
http://www.kobiecasprawa.pl
REJESTRACJA

Zostaw komentarz