NIe sabotuj swojego sukcesu! Oddychaj i bądź usłyszana!

NIe sabotuj swojego sukcesu! Oddychaj i bądź usłyszana!

Bardzo się cieszymy na spotkanie z Dominiką Rossą (więcej o ekspertce TUTAJ) szefową kobiecej przestrzeni biznesowej O4 Flow w Gdańsku

Od lat pracuje z kobietami, wzmacnia je i dba by były dostrzegane i słyszane… dosłownie.

Czy macie świadomość, że głos może nam pomóc lub zaszkodzić w życiu zawodowym i prywatnym. Tembr, głosu, ton, sposób oddychania i mówienia, to wszystko kształtuje nasz wizerunek., to jak nas odbiera szef, pracownik, kontrahent czy partner, dziecko.

Bycie dobrym i słyszanym mówcą nie jest dziś fanaberią, to absolutny #MUST #HAVE 🙂

Z Ekspertką porozmawiamy o możliwościach jakie daje nam właściwe trenowanie naszego oddechu, emisji głosu.

BIO
Szefowa O4 Flow – coworkingu dedykowanego kobietom w Olivia Business Centre w Gdańsku, przedsiębiorczyni i naukowczyni.

Założycielka studia głosu i mowy Mystoria, w którym uczy jak mówić i przemawiać wyraźnie, bez stresu, czysto i melodyjnie. Właścicielka agencji marketingowej Umbrelka, w której portfolio Klientów znalazły się zarówno międzynarodowe korporacje (m.in. Grupa L’Oreal, Toyota Motor Poland, Coty, Spectrum Brands), silne marki rodzime (Bank Pekao, Pekao TFI, Runmageddon) jak i organizacje pozarządowe (WOŚP, WWF, Kwiat Kobiecości, Przylądek Nadziei).

Od osiemnastu lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową. Zrealizowała łącznie ponad 350 projektów marketingowych o łącznej wartości prawie 15 mln PLN. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu SWPS. Obecnie jest doktorantką na Wydziale Psychologii Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. W ramach pracy doktorskiej prowadzi badania nad narracjami w kontekście własnej skuteczności w osiąganiu celów. Bada style narracyjne kobiet i ich sposób komunikacji, a także efektywność, przedsiębiorczość i motywację. W obszarze jej zainteresowań pozostają także role społeczne i biznesowe kobiet (leadership, entrepreneurship, work-life balance), a także komunikacja w biznesie. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała również na rynku międzynarodowym, m.in. w S.H.A.P.E. – bazie sił zjednoczonych NATO w Belgii oraz w Wielkiej Brytanii, jako finalistka konkursu British Council i Ambasady Brytyjskiej Young Creative Entrepreneur. Laureatka konkursu Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych 2019 w kategorii Przedsiębiorczość Wspierająca Markę Gdańska.

Jest współorganizatorką polskich obchodów Światowego Dnia Głosu oraz członkinią Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego. Wykłada psychologię przedsiębiorczości na USWPS w Warszawie, prowadzi również zajęcia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi liczne warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Prowadzi cykl webinarów „Kawa z rekruterem” oraz „Zostań w domu i poczuj flow”. Jest mentorką w międzynarodowych programach akceleracyjnych: Poland Prize/Space3ac i European Coworkings EOI i FairIT.

CO TYDZIEŃ OGLĄDAJĄ TYSIĄCE KOBIET, DOŁĄCZ KONIECZNIE DO NAS♥
💁‍♀️💁‍♂️👸🤴

NOTATKA W KALENDARZU: WTOREK (25.08.2020) GODZ.10.00
💎💎

Aby Was nic nie ominęło, koniecznie kliknijcie „WEZMĘ UDZIAŁ”

Przygotujcie notesy, długopisy i dobre humory 😉😊

Jeśli macie pytania, swoje doświadczenia, wpiszcie je w komentarzu do wydarzenia lub w wiadomości prywatnej ✍🤳
Do zobaczenia!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Czas

10:00 - 10:30

Więcej informacji

Czytaj więcej
Women's Life PR

Organizator

Women's Life PR
Telefon
+48 502 241 116
Email
ab@womenslifepr.pl
Strona WWW
http://www.kobiecasprawa.pl
REJESTRACJA

Zostaw komentarz