Umów się na randkę ze sprzedażą! LIve z Ewą Rosą

Umów się na randkę ze sprzedażą! LIve z Ewą Rosą

Poznaj 4 etapy, bez których nie zrobisz sprzedaży.

Jeśli chcesz się dzielić wiedzą i na tym zarabiać, 
Jeśli chcesz zacząć sprzedawać aby rozwijać swój biznes ale na samą myśl o sprzedaży masz chaos w głowie:od czego zacząć- przecież nie jestem sprzedawcą dlaczego nie kupują mojej oferty ? – wszyscy mówią, że jest świetna.
To ten live jest właśnie dla Ciebie !
 
Podczas rozmowy dowiesz się:
– czego potrzebuje doświadczyć odbiorca aby stał się Twoim Klientem ?
– jak stworzyć warunki abyś mogła sprzedawać empatycznie, efektywnie i elegencko ?
Otrzymasz dawkę wiedzy i inspiracji, dzięki której znikną ograniczenia w Twojej głowie i chaos myśli.  Zyskasz odwagę i energię aby pójść do przodu.
 

Zapraszam Ewa Rosa – Ekspert Sprzedaży, Konsultant biznesu,

Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem , które zdobyła jako menadżer przez ponad 17 lat w korporacjach t.j.: Orange, Vobis, Mediaexpert (zaczynając od doradcy handlowego a kończąc jako regionalny menadżer sprzedaży  100-osobowego zespołu rozproszonego)  Autorka projektu „Biznes na dwóch nogach” – wspiera przedsiębiorców małych i średnich firm w łączeniu pracy offline i online, w zgodzie ze swoimi wartościami, mocnymi stronami. Pomaga zbudować MOCne zespoły, w których fundamentem są: komunikacja, wartości, kodeks honorowy, wykorzystanie naturalnych talentów zespołu. Dzięki temu wraz ze swoim zespołem kierowników sklepów zdobywała nagrody i wyróżnienia za najlepsze wyniki sprzedaży. Jest dumna ze swoich sprzedawców, których awansowała na stanowiska kierownicze, widząc w nich potencjał menadżerski i rozwijając te kompetencje.  Perfekcjonistka na odwyku, która inspiruje kobiety, aby ODPUŚCIĆ SOBIE i zyskać coś bezcennego….CZAS. Czas przeznaczony na odkładanie i poprawianie: analiz biznesowych, artykułów czy maili- bo można zrobić ładniej, estetyczniej, lepiej. Daj sobie poczuć radość i sprawczość poprzez działanie – poprzez zrobienie najmniejszego kroku do przodu.

Bo jesteś kompletna taka jaka jesteś!

 
 
 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Wrz 29 2020
Expired!

Czas

13:00 - 13:30
Women's Life PR

Organizator

Women's Life PR
Telefon
+48 502 241 116
Email
ab@womenslifepr.pl
Strona WWW
http://www.kobiecasprawa.pl

Zostaw komentarz