Już wkrótce zapraszamy na autorskie Webinary Coachingowe Beaty Zięcik, „Moje Życie Od Nowa”

Warsztaty skierowane są do kobiet myślących  o nowych  wyzwaniach i pragnących zmian. Webinarium to nic innego jak spotkania na żywo, on line. Bez wychodzenia z domu czy pracy będziesz miała możliwość spotkania sie indywidualnie lub w małej grupie ze swoim coachem. Wspólnie, oszczędzając czas znajdziecie rozwiązania i odpowiedzi, rozwiążecie życiowe dylematy, uwierzycie w swoją skuteczność i moc.

Studio Fotograficzne Red Room

Beata Zięcik – Certyfikowany Coach CoachWise™, trenerka rozwoju osobistego i właścicielka firmy „Pracownia Inspiracji i Rozwoju CDC”. Współautorka książki „Zastosowanie coachingu w polityce społecznej” wydanej przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Janusza Korczaka w Warszawie, posiada 17-letnie doświadczenie biznesowe. Jako wieloletni praktyk w dużych firmach handlowych prowadzi szkolenia i coaching z zakresu technik sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, skutecznej komunikacji, oraz zarządzania zasobami ludzkimi oraz kompetencji menadżerskich. Jako coach pracuje w autorskim programie „Moje Życie Od Nowa” z kobietami, które są gotowe na nowe wyzwania i pragną zmian w swoim życiu ,a także prowadzi autorskie warsztaty dla Kobiet Liderek. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym ICF.
Prywatnie mama, żona, entuzjastka życia, miłośniczka gór, przyrody i pieszych wędrówek. Jej motto:

„Patrząc przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w których nie ma rzeczy niemożliwych” Henry Ford

Pani Beata jest również autorką cyklu opowiadań ” Historie życiem pisane”, publikowanych w dziale Publicystycznie.

Serdecznie zapraszamy

 

Bądź na bieżąco, zapisz się na newslettera. poinformujemy Cie o najbliższych terminach spotkań.

Do zobaczenia:)