SZCZECIN – EDU IT 2020 – Twoja podróż edukacyjna

Jakie studia wybrać? Jakie wyzwania stoją przed działaniami IT w gospodarce i administracji? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań usłyszą tegoroczni maturzyści i uczestnicy, kolejnej edycji seminarium IT Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum. które odbędzie się w Szczecinie 30 stycznia 2020 roku.

Zmotywowany zorientowany na cele interaktywne? Przyjdź i baw się dobrze. Pokazy BIG5; tablice dyskusyjne; ćwiczenia aplikacyjne przy każdym module.

Zapraszamy uczniów szkół technicznych i średnich profilowanych oraz inne osoby zainteresowane studiowaniem na studiach inżynierskich na seminarium IT. Panele tematyczne poprowadzą eksperci, specjaliści – praktycy, którzy opowiedzą o ciekawych przypadkach, wdrożeniach i nowych trendach technologicznych.

Eksperci  SSW CB:

Dr Marcin Caryk – doktor nauk technicznych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego kierunku elektrotechnika. Związany z tematyką badań nieniszczących i sztucznych sieci neuronowych. Obecnie nauczyciel w Collegium Balticum przedmiotów takich jak Inżynieria oprogramowania i Metody Sztucznej Inteligencji jak i również Inżynier testów oprogramowania w firmie umlaut zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania m.in. w branży Automotive.

Ziemowit  Sołoniuk  – Menadżer w umlaut Sp. z o.o. Ukończył Informatykę i Ekonometrię na Uniwersytecie Szczecinskiem oraz Zarządzanie Jakością na WSB w Poznaniu. Certyfikowany  Menadżer ds. Jakości TÜV Rheinland. Wdrożeniowiec, administrator serwerów, baz danych, zarządzałem oprogramowaniem zainstalowanym na 15 tysiącach komputerach i ponad 150 serwerach. Realizował badania wydajności systemów czy testy oprogramowania. Lider Centrum Kompetencji. Od ponad 20 lat zajmuję się informatyką.

Bartosz Kuka – od ponad 10 lat zajmuje się programowaniem komercyjnym. Na co dzień ma możliwość obcować z najnowszymi technologiami, które właśnie są wprowadzane na rynek, jak: Car Play, Android Auto oraz najnowsze systemy multimedialne w samochodach. Doświadczony  tester oprogramowania modemów IP DSLAM, twórca oprogramowania do stacji bazowych GSM w technologiach UMTS czy w systemach multimedialnych infotainment dla czołowych producentów samochodów oraz dostawców oprogramowania. Obecnie pełni funkcję Project Leadera/Inżyniera oprogramowania.

PRELEGENCI:

SPECJALNOŚĆ – Cloud Administrator

Prelegenci:

Piotr Zimoch – Architekt rozwiązań na AWS i programista z doświadczeniem w pracy z dużymi firmami w branżach m. in. finansowej, farmaceutycznej, medialnej, transportowej oraz IT.

Swoje kilkunastoletnie doświadczenie zdobywał w pracy w Polsce jak i Niemczech, Francji oraz USA. Od 2016 roku w całości poświęcił się tematyce chmury publicznej AWS.

Swój warsztat trenerski budował na bazie kursów tematycznych oraz semestralnych cykli szkoleniowych. Absolwent wyższej uczelni technicznej. Uczestnik wielu konferencji oraz szkoleń.

Arkadiusz Bajowski  Architekt AWS oraz inżynier oprogramowania z pasją do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Doświadczenie swoje zdobywał w pracy z największymi firmami w branżach finansowych, medialnych, oraz transportowych. Pewny siebie mówca oraz myśliciel strategiczny. Na swoim koncie posiada osiem certyfikatów AWS i nieustannie dąży do zdobycia wszystkich. Współorganizator szczecińskiej społeczności użytkowników chmury publicznej.

ORGANIZATOR:

PARTNERZY WYDARZENIA:

Partner technologiczny

Partnerzy merytoryczni

 

W trakcie seminarium odbędzie się wystawa sprzętu, urządzeń komputerowych i gier retro, oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Serdecznie zapraszamy!

Adres wydarzenia

Szczecińska Szkola Wyższa Collegium Balticum

ul. Mieszka I 61 c,

71-011 Szczecin

ZAPISY:

kontakt

rekrutacja@cb.szczecin.pl

tel. 91 483 81 71
tel. 91 48 38 172
kom. 725 808 505