Szczecińskie Laboratorium wydarzeń czyli Pola Szarwiło – Węgielska  i Aleksandra Sroczyńska nie dadzą zapomnieć o Michalinie Wisłockiej wraz ze zdjęciem z afisza najnowszego filmu.

Już w niedzielę kobiety mogą wziąć udział w wydarzeniu/ warsztatach przeznaczonych tylko dla nich. Będzie o miłości, seksie, namiętności, związkach. O tym wszystkim, co w naszym życiu jest tak szalenie ważne. Bez tabu, bez wstydu, w gronie samych kobiet. Na wydarzenie zaproszeni są specjalni goście (oczywiście kobiety), które w ślad za Michaliną Wisłocką zabiorą Was w cudowną przygodę, w podróż pełną wspomnień, zaciekawienia i fascynacji. Impreza to także możliwość pokazania siebie i swoich zawodowych pasji.  Będzie okazja  wygrania sesji zdjęciowej.

Dodajcie się do wydarzenia na Facebook – bilety kupicie na miejscu przed wejściem

Termin: 05 marca 2017

Miejsce: Łaźnia, ul. Koński Kierat 14/15, I piętro, 70-563 Szczecin

Koszt 12 zł

Czas trwania  5,5 h  13-18.30

 

trzecie bilety na miejscu przed wejsciem i ostatnie laboratorium wydarzen: Pola Szarwilo wegielska i aleksandra sroczynska

Kobietko!!! Niezależnie od wieku-zrób coś dla siebie i daj się ponieść cudownej przygodzie.

Miejsce wydarzenia: Kooperatywna Łaźnia – wyjątkowy klimat, miejsce dostępne dla każdego interesującego sztuką, rzemiosłem, designem, a przede wszystkim przedsiębiorczością społeczną.

Miejsce finansowane przez nas wszystkich – przez crowdfunding, przez #give what you feel – płaćmy tyle, ile uważamy za stosowane i dajmy też siebie tyle, ile warto dać.
Dlatego każda zakupiona przez Was kawka czy herbatka będzie wspierać to miejsce. Bo warto. Same sprawdzicie.

Będziecie ?