Kobiece Prawobrzeże będzie na rodzinnych targach we wrześniu. Będziemy reprezentować nasz rejon Szczecina. Z pewnością macie coś ciekawego do przekazania mieszkańcom Szczecina, będzie to dobra okazja do pokazania nas, Kobiet z Prawobrzeża, naszych działalności, myśli, marzeń i celów. Piszcie co Wam w sercu gra:). Twórczyniami całego zamieszania są dwie młode, rzutkie, pozytywnie zakręcone dziewczyny: Kamila Gębska i Ola Nowakowska. Założycielki fundacji Fabryka Języka, pomysłodawczynie targów rodzinnych. Ich zasada działania: pomysł, rzeczowa, dynamiczna analiza, realizacja, bez zbędnych, pobocznych dylematów. Wkrótce więcej o ich życiu, zakrętach zawodowych i pozytywnym zatraceniu.

Kochani, piszcie czym możemy się pochwalić  na targach: redakcja@kobieceprawobrzeze.pl

Więcej o targach:

arena__1920_1080Targi DZIECKO Mama Tata to zachodniopomorskie święto branży dziecięcej!

Już 3-4 września w hali Azoty Arena odbędą się największe rodzinne Targi DZIECKO Mama Tata. Ponad 70 wystawców zaprezentuje swoje oferty z zakresu branży dziecięcej. Zaczynając od niezbędnych artykułów, wózków czy odzieży, na odwiedzających czekają propozycje z zakresu edukacji, medycyny, a także bogata oferta zajęć pozalekcyjnych. Jak sama nazwa wskazuje, na Targach każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno Mama, Tata jak i Dziecko – całe rodziny!

Mnóstwo zabawy, bezpłatne konsultacje, porady specjalistów, ciekawe panele dyskusyjne, atrakcyjne warsztaty dla dzieci i rodziców, obecność bohaterów z bajek, strefa dmuchańców, to jedne z wielu atrakcji przygotowanych z myślą o wrześniowym rodzinnym weekendzie w Azoty Arena.

Wstęp na Targi będzie bezpłatny.