KULTURA DOSTĘPNA w kinach Helios!

 Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy na wielkim ekranie! Dzięki wyjątkowemu projektowi Kultura Dostępna w każdy czwartek Widzowie kin Helios mogą oglądać najnowsze, najbardziej cenione oraz nagradzane na festiwalach filmy polskiej produkcji. 

Jako pierwszy w ramach lipcowej odsłony cyklu zaprezentowany zostanie film „Kobieta sukcesu” – przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko… tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne. Tydzień później (12 lipca) Widzowie zobaczą „Pomiędzy słowami” – najnowszy film w reżyserii Urszuli Antoniak opowiadający w poruszający sposób o świecie wielokulturowym z Andrzejem Chyrą i Jakubem Gierszałem w rolach głównych. 19 lipca wyświetlony zostanie debiutancki film Jagody Szelc, nagrodzony Złotymi Lwami podczas zeszłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
w Gdyni – „Wieża. Jasny dzień”. Podczas ostatniego lipcowego seansu Widzowie zobaczą mega hit w gwiazdorskiej obsadzie – „Listy do M.3”.

„Kultura Dostępna w kinach” to projekt NCK, które wraz z siecią kin Helios zachęca do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu, projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina. 

 

 

W 2018 roku seanse odbywają się tradycyjnie, o godzinie 18:00 oraz (w wybranych kinach) także o 13:00. Szczegółowe informacje, a także opcja rezerwacji oraz zakupu biletów, dostępne są pod adresem: www.helios.pl/kultura_dostepna.

Zapraszamy!