Artykuł sponsorowany

Plastyka, technika, “zrób to sam” wracają do łask i będzie coraz lepiej!

Nauczanie plastyki i techniki w szkole podstawowej i gimnazjum może być dopełnieniem Twoich artystycznych i technicznych pasji. Tego typu  uprawnienia zawodowe pozwolą na prowadzenie zajęć plastycznych także w przedszkolach, domach kultury. Dziś bardzo modne są zajęcia typu “Zrób to sam” z ang DIY  (Do It Yourself). Rodzice coraz częściej posyłają swoje dzieci na tego typu zajęcia. Po latach w w niezdumiałym niebycie, prace ręczne, zajęcia plastyczne znów wracają do łask i stają się niezbędnym elementem edukacji na każdym etapie nauczania. 

Podczas studiów posiądziesz specjalistyczną wiedzę oraz udoskonalisz  umiejętności i kompetencje społeczne z zakresu historii kultury i techniki, jak i metod oraz technik wielu rodzajów aktywności twórczej: rysunku. malarstwa, ceramiki, grafiki, rzeźby oraz rysunku i dokumentacji technicznej. Jako słuchacz zapoznasz się również bliżej z psychologią widzenia oraz zasadami kompozycji i perspektywy. Dodatkowym, atrakcyjnym i innowacyjnym bonusem programu studiów, są elementy technologii informatycznych. Jest to wiedza współcześnie niezwykle ceniona i wzbogacająca warsztat nauczyciela.

Plastyka i technika dla nauczycieli oferowana przez SSW Collegium Balticum  to gwarancja interesujących zajęć prowadzonych przez doświadczonych praktyków. Zajęcia odbywają się także poza murami uczelni, celem przyjaznego wdrożenia słuchaczy w ich przyszłe zadania zawodowe i zyskania przez nich bezcennego doświadczenia. Dla słuchaczy kierunku „Plastyka i technika dla nauczycieli” problemem nie będą również praktyki, gdyż uczelnia współpracuje  z większością firm i instytucji w województwie zachodniopomorskim.

Nie musisz się więc obawiać, że Twoje uwielbienie pracy twórczej i dzielenia się pasją z dziećmi nie zostanie docenione.  Staniesz się poszukiwanym na rynku edukacyjnym specjalistą.

Możesz zdecydować się w każdym momencie, dla Twojej wygody rekrutacja trwa cały rok. Więcej informacji możesz uzyskać w dziale rekrutacji tel. 91 48 38 171, e-mail: rekrutacja@cb.szczecin.pl, pełna oferta na stronie www.cb.szczecin.pl

Biuro Rekrutacji Collegium Balticum
ul. Mieszka I 61 c,
71-011 Szczecin
tel. 91 48 38 171
e-mail: rekrutacja@cb.szczecin.pl

Wydział Zamiejscowy w Stargardzie
ul. Kazimierza Wielkiego 17,
73-110 Stargard
tel. 91 577 83 60
e-mail: rekrutacja.stargard@cb.szczecin.pl