AGNIESZKA WOLSZON

AGNIESZKA WOLSZON

EKSPERT FINANSOWY

WSPARCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Od ponad 20 lat współpracuję z firmami i pomagam im w pozyskaniu finansowania na prowadzenie działalności. Produkty jakimi się zajmuję to leasing, pożyczka leasingowa. Współpracuję z przedsiębiorcami i osobami fizycznymi w całej Polsce. Naszymi klientami są osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, firm MiŚ i duże przedsiębiorstwa. To oznacza, że mamy gotowe i sprawdzone rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm. Moimi klientami są osoby reprezentujące wolne zawody i specjalistyczne branże techniczne. Za naszym pośrednictwem pozyskują finansowanie m.in samochodu osobowego, dostawczego oraz ciągnika siodłowego. np. leasing, pożyczkę leasingową co daje możliwość efektywnego mnożenia kapitału w firmie.

Jeżeli firma potrzebuje w krótkim terminie pozyskać środki na inwestycje, to finansowanie leasingiem zwrotnym jest tu optymalną drogą. Dzięki temu, nie ma potrzeby zaciągania kredytów, pożyczek ani innych zobowiązań.

POMOGŁAM WIELU OSOBOM W TARAPATACH FINANSOWYCH!  JESLI TWOJE POTRZEBY FINANSOWE NIE DOTYCZĄ MOJEGO OBSZARU DZIAŁAŃ, WSKAŻĘ SPRAWDZONEGO I ADEKWATNEGO SPECJALISTĘ.

ZAMÓW DARMOWĄ PORADĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ, WPISZ PROBLEM W TREŚCI FORMULARZA I WYŚLIJ

SKONTAKTUJĘ SIĘ Z TOBĄ W 24 GODZINY!

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.