Rozpoczynamy serię szkoleń i warsztatów „Wakacyjna szkoła mądrej matki” Na spotkania zapraszamy młode mamy, mamy ze stażem, kobiety w ciąży.  Prowadząca: prof. dr hab. Anna Sławomira Gruszewska

Jesteś w ciąży, jesteś mamą, planujesz dziecko?

Blogi, media parentingowe, kolorowe czasopisma kreują różowy dyskurs bycia idealną matką. Kobiety ścigają się medialnym wizerunkiem matki idealnej. Poza medialna rzeczywistość wywołuje frustrację, stany depresyjne, poczucie winy, presję macierzyńskiej różowo błękitnej sielanki. Odczuwasz skrajne stany emocjonalne, niechęć do siebie, pretensje, żal, wstyd. Czujesz presję…Macierzyństwo to ściema, nie ma rekompensaty, nie jest cudownie, idealnie, nie jest tak ze nie popełniasz błędów, jesteś całkowicie temu podporządkowana . Twój mózg uczy się, że to nie daje efektów…

Czasem, na skraju wytrzymałości psychicznej  myślisz, ale nikomu tego nie powiesz…

Chcę cofnąć czas!

Masz wyrzuty sumienia przez te myśli, czujesz pustkę w głowie, nie chcesz być matką, masz dość!

Myślisz:  Nie tak to miało wyglądać, nie tak miałam się czuć. Miało być jak w książce, reklamie, na wystawie sklepowej.

Jeśli nic z tym nie zrobisz, przez lata będzie żyła w poczuciu wstydu, wyrzutów sumienia, niedobrych wspomnień. Tak być nie musi. Wszystko co czujesz jest naturalną reakcją Twojego organizmu, a przecież z naturą się nie dyskutuje. Takie jest Twoje prawo! Jedyne co musisz zrobić, to zrozumieć i nauczyć się odpowiednio reagować na swoje emocje i uodpornić na negatywne przekazy z zewnątrz.

Podczas warsztatów pomożemy Ci łagodnie i skutecznie odbajkowić macierzyństwo. Ono jest piękne ale zarazem ciężkie, pełne bólu, wyrzeczeń, łez, trosk.

Podczas warsztatów profesor Sławomira Gruszewska nauczy Cię, jak korzystać z transporterów emocjonalnych, które uchronią Cię przed depresją poporodową, wyczerpującymi wahaniami emocjonalnymi. Oswoisz się  prawdziwymi i naturalnymi etapami macierzyństwa.

Z ulgą zdejmiesz pręgierz  macierzyńskiego piedestału. Masz prawo i będziesz zmęczona, znudzona, chwilowo niechętna macierzyństwu. Powiemy więcej: Nie musisz manifestować swojej miłości do malucha, nauczysz się  bycia samej ze sobą,  zyskasz szacunek do samej siebie.

Co dadzą Ci warsztaty?

  1. Od zaraz zmianę jakości życia
  2. Trwałą transformację wewnętrzną
  3. Realną i rzetelna autoocenę
  4. Wybaczenie samej sobie

Po warsztatach zabierzesz do domu pakiety pracy, tak byś mogła zawsze w domu w razie potrzeby wrócić do nich.

Czas trwania maksymalnie 6 godzin warsztatów z przerwą

Miejsce: Szczecin

Terminy

28.06.2017 (środa)  9.00-15.00
03.07.2017 ((poniedziałek) 9-15.00
04.07.2017 (wtorek) 14-20.00
05 .07.2017 (środa) 9-15.00

Ilość miejsc ograniczona

Cena biletu 1 osoba – 230 zł

TUTAJ KUPISZ BILET ONLINE

ZWYKŁY PRZELEW:

na numer konta Pekao SA: 63 1240 3969 1111 0010 6932 6670

Women’s Life Agata Baryła

Mieszka I 61 C / 11

71-011 Szczecin

Z DOPISKIEM:  MACIERZYŃSTWO TO ŚCIEMA TERMIN

kontakt do organizatora: +48 502 241 116