Spotkanie z Sylwią Trojanowską

Zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2), 7 maja 2018, o godz. 18.00, na spotkanie z Sylwią Trojanowską i jej najnowszą książką, powieścią „A gdyby tak…”.

Sylwia Trojanowska, szczecinianka, jest autorką powieści obyczajowych, trenerem biznesu, coachem. Od trzech lat z sukcesem zajmuje się pisaniem powieści obyczajowych i sztuk teatralnych. Spod jej pióra wyszedł bestsellerowy trzytomowy cykl powieściowy „Szkoła latania”. Dwie z jej sztuk zostały wystawione przez Teatr Brama i Teatr Index.

Jest optymistką, pasjonatką pozytywnego myślenia i cieszenia się każdą chwilą. Kocha podróże – dalekie i te całkiem bliskie. Uwielbia góry, obcowanie z przyrodą, muzykę filmową i dobrą herbatę.

Najnowsza je powieść „A gdyby tak…”, podobnie jak wszystkie poprzednie, rozgrywa się w Szczecinie oraz okolicach. Opowiada o czterdziestoletniej kobiecie, która znajdując się na życiowym zakręcie, dzięki niespodziewanemu spotkaniu po latach, ponownie zaczyna żyć pełną piersią i odkrywa to, co naprawdę ją uszczęśliwia. To nie jest lukrowana historia, lecz opowieść o życiu, czasami trudnym, czasami bardzo radosnym, a czasami zaskakującym.

Punktem wyjściowym opowieści, staje się teza: a gdyby tak dać jeszcze jedną szansę młodzieńczej namiętności?

Czy może nas zaskoczyć nasza własna przeszłość? Podczas kolejnej nudnej konferencji szkoleniowej, do sali wykładowej wchodzi Aleksander. Zuzanna nie może uwierzyć, że to ten mężczyzna, który na studiach złamał jej serce. Dzisiaj oboje mają po czterdzieści lat, a za sobą nieudane małżeństwa. A kiedy wydaje się, że najtrudniejsze chwile to już przeszłość, dramatyczna wiadomość zmienia wszystko. Co wybierze Zuzanna, gdy pozna prawdę? Takie historie nie zdarzają się często. Takie decyzje łatwo oceniać. Dopóki nie padnie pytanie: a gdyby chodziło o nas?

Zapraszamy na spotkanie z powieścią Sylwii Trojanowskiej, obok której nie można przejść obojętnie.

Spotkanie poprowadzi Anna Rutkowska.

Wstęp wolny.

źródło: Miejska Bibliotek Publiczna w Szczecinie