„Super Liderka.  Angażuj, inspiruj, rozwijaj – te trzy słowa podtytułu mówią wszystko o tym, jaka powinna być dobra liderka. My kobiety mamy to w genach, mamy naturalne predyspozycje i talenty do bycia Super Liderkami. Kwestia tylko CZY i JAK je wykorzystamy w naszym rozwoju. I właśnie w tym ma pomóc ten kursoBOOK: w odkryciu i rozwijaniu tego, w czym jesteśmy świetne.

KursoBOOK ma charakter uniwersalny. Sprawdzi się dla tych z Was, które są dopiero na początku drogi, stawanie się Super Liderką mają w swoich ambicjach i chcą ten rozwój dobrze zaplanować. Sprawdzi się dla tych z Was, które już są liderkami, ale może potrzebują inspiracji i podpowiedzi jak być w tym jeszcze lepsze. A może już jesteś Super Liderką i dla Ciebie ten kursoBOOK będzie po prostu podręcznym narzędziem, do którego zawsze możesz zajrzeć i poszukać szybkiej podpowiedzi lub rozwiązania. 

Gotowe narzędzie warsztatowe

Ten kursoBOOK służy do pracy, to gotowe narzędzie, z którego w każdej chwili można skorzystać. Treści można natychmiast zacząć wprowadzać w życie dzięki praktycznym ćwiczeniom.

  • Dwie części wypełnione dawką praktycznej i sprawdzonej wiedzy, a do każdej z nich oddzielny zeszyt ćwiczeń z zadaniami i pomysłami do działania.
  • Część pierwsza: STYL LIDERKI, w którym poruszymy temat kobiecego stylu zarządzania, cech i kompetencji, które go wyróżniają. Dowiesz się kiedy kobiety potrafią być prawdziwie angażującymi liderkami – od czego to zależy i jak możesz te cechy rozwijać.
  • Część druga: JA LIDERKA czyli o trzech najważniejszych obszarach, którymi zarządza każda liderka: sobą, celami i ludźmi. Zarządzanie sobą wartości, pasje i mocne strony. Zarządzanie celami to cele i priorytety moje i zespołu. Zarządzanie ludźmi to sposób na budowanie efektywnego i zaangażowanego zespołu.
  KursoBOOK Super Liderka to więcej niż szkolenie – tu wszystko zostaje z Tobą, utrwalone i dostępne, kiedy tylko potrzebujesz. Tu znajdziesz równowagę pomiędzy teorią a praktyką, wiedzą a doświadczeniem. Wszystko ubrane w lekką i bardzo kobiecą grafikę, która sprawi, że Twoja praca z kursoBOOkiem stanie się ciekawą przygodą i uśmiechniętym wrażeniem.   Więcej o Kursobooku PRZECZYTASZ  TUTAJ