Zapewne co dzień składasz sobie jakieś obietnice……bows-and-arrows-650474_1280ale czy przydarza się Tobie:

a) nie podejmować żadnych działań, bo chęci tak samo jak szybko przyszły, tak samo szybko odeszły,
b) przekładać punkt startowy na tzw. „od jutro”,
c) stracić motywację w połowie drogi, porzucić swój cel, by za kilka miesięcy rozpoczynać od początku?

Zaznaczyłaś choć jedną z podpowiedzi?

Jeśli tak, zapraszam Cię na 2 webinaria zatytułowane „W drodze do lepszego jutra”, dedykowane kobietom pragnących zmian. Czym jest symboliczna droga do lepszego jutra? Droga ta to nic innego jak nasze dążenie do upragnionego celu, takiego celu, który ma zadanie zmienić coś w naszym życiu. Lepsze jutro to ten dzień, w którym szczęśliwe osiągniemy to, o czym marzyłyśmy, poczujemy szczęście i satysfakcję, a zmiany jakie się dokonają trwale przetransformują nasze życie.

Webinarium to nic innego jak spotkanie na żywo, tyle że przez internet. Webinarium (ang. web (sieć) + seminar (seminarium)) to rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. Wystarczy dostęp do komputera i internetu.

woman-731894_1280Podczas webinariów poznasz powody swoich niekonsekwencji w działaniu i dzięki temu będziesz wiedziała jak się przygotować do „drogi” po symboliczne „lepsze jutro”, czego spodziewać się w trakcie swojej podróży do celu, jakie trudności napotkasz i jak sobie z nimi radzić.

Spotkanie pierwsze.

W trakcie pierwszego  webinarium na tapetę weźmiemy temat odnajdywania swojego celu, czyli poznasz technikę prowadzącą do odnalezienia tego co najbardziej chcesz zmienić w swoim życiu, a następnie nauczysz się zdefiniować swój cel tak, aby chęci do jego realizacji cię nie opuściły. Zajmiemy się również twoim krytykiem wewnętrznym, który za każdym razem gdy tylko masz nowy cel, chce odwieźć cię od zamiaru dokonania jakichkolwiek zmian. Kim on jest i dlaczego tak postępuje? Jak sobie z nim sobie radzić – to kolejny temat pierwszego spotkania.

Spotkanie drugie.

Podczas drugiego spotkania ze mną  dotkniesz i poznasz swoje przekonania i nawyki, które blokują Cię w drodze do celu, dowiesz się jak pracować z cała lawiną emocji, pojawiających się w procesie zmian, oraz jak się nie poddać w obliczu kryzysu, czyli w sytuacji, gdy chcesz już odpuścić, czujesz zmęczenie, nie masz siły, ani chęci kontynuować dalej ciężkiej pracy.girl-429380_1280

Co zyskasz korzystając ze szkolenia?

Poznasz szereg ćwiczeń i technik, które pozwolą ci przepracować omawiane tematy na sobie samej i dzięki będziesz już wiedziała jak skutecznie zabrać się za realizację założonych celów, a w konsekwencji ponieść jakość swojego życia.
Otrzymasz materiały z e-spotkania, aby móc powracać do tematów omawianych wtedy, gdy tylko będziesz tego potrzebowała w swojej drodze do lepszego jutra.
Oszczędzasz czas i pieniądze bo sesje online możemy prowadzić z każdego miejsca na świecie. Chcąc się ze mną spotkać, nie musisz pokonywać żmudnej i kosztownej drogi. Jestem w zasięgu Twojej ….klawiatury:)

Dla pierwszych 5 osób, które zapiszą się na dwa webinaria, półgodzinna sesja coachingowa przez skype gratis ☺

Cena uczestnictwa w jednym webinarium: 30 zł

Cena 2 webinariów : 50 zł

 

Wkrótce kolejne spotkania.

Jak się zapisać?

Skontaktuj się z nami przez profil FB

lub Zapisz się już teraz, wyślij  maila, wspólnie  ustalimy termin spotkania on line

office@kobieceprawobrzeze.pl

lub zadzwoń pod nr telefonu 502 241 116

W tytule maila wpisz „Webinarium”

Po deklaracji mailowej, ustaleniu terminu i potwierdzeniu wpłaty na konto, podane w odpowiedzi mailowej otrzymasz link z hasłem dostępu do interesującego Cię  webinaru.

To wszystko reszta należy już do nas..

Czekam na Ciebie:)

Beata Zięcik

Studio Fotograficzne Red Room

Certyfikowany Coach CoachWise™, trener rozwoju osobistego i właścicielka firmy „Pracownia Inspiracji i Rozwoju CDC”. Współautorka książki „Zastosowanie coachingu w polityce społecznej” wydanej przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Janusza Korczaka w Warszawie. Posiada 17-letnie doświadczenie biznesowe. Jako wieloletni praktyk w dużych firmach handlowych prowadzi szkolenia i coaching z zakresu technik sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, skutecznej komunikacji, oraz zarządzania zasobami ludzkimi oraz kompetencji menadżerskich. Jako coach pracuje w autorskim programie „Moje Życie Od Nowa” z kobietami, które są gotowe na nowe wyzwania i pragną zmian w swoim życiu ,a także prowadzi autorskie warsztaty dla Kobiet Liderek. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym ICF.
Prywatnie mama, żona, entuzjastka życia, miłośniczka gór, przyrody i pieszych wędrówek.
Jej motto:
„Patrząc przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w których nie ma rzeczy niemożliwych” Henry Ford