JOANNA ŚWIĄTEK – WOJNAROWSKA

 JOANNA ŚWIĄTEK – WOJNAROWSKA

DZIAŁ PRAWNY KOBIECEJ SPRAWY

 WSPARCIE W SPRAWACH RODZINNYCH, KARNYCH, SPADKOWYCH

Joanna Świątek – Wojnarowska, prawnik i mediator – ekspertka szeroko rozumianego prawa rodzinnego, założycielka portalu Interwencja Rodzinna, poświęconemu trudnym  zagadnieniom związanym z rozpadem rodziny .

Wierzę i wiem, że można rozstać się mądrze, z szacunkiem dla wspólnie przeżytych lat, a  mądra rodzina paczworkowa daje podwójne skrzydła dzieciom w niej wychowanym. Pracę z klientami rozpoczynam od długiej rozmowy.

Autorka artykułów o tematyce związanej z  relacjami na linii Człowiek – Prawo. Prezes Fundacji Ludzkie Sprawy – pozarządowej organizacji skupiającej  specjalistów i doradców różnych dziedzin współtworzących lokalną rzeczywistość. Orędowniczka pracy w  zespole – zwolenniczka  formy turkusowego zarządzania. 

Jej życiowe motto : WSZYSTKO JEST TRUDNE NIM SIĘ STANIE PROSTE .

Strefa prawna została stworzona dla kobiet, które pragną skorzystać z pomocy naszych prawniczek specjalizujących się w prawie rodzinnym, karnym oraz spadkowym.

Oferujemy Paniom zarówno konsultacje indywidualne jak również sporządzanie pism procesowych. W naszej ofercie znajdziecie zarówno pisma inicjujące postępowania rodzinne, jak i wszelkie inne, skrojone na miarę dla Was i Waszego portfela.

Stawiamy na wysoką jakość sporządzonych pism, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi prawnikami.

Co zyskujesz?

Pewną cenę przy jednoczesnej gwarancji, że nie musisz poszukiwać prawnika wśród setek stron kancelarii – my zrobiłyśmy to za Ciebie.

P.S Nikt nie zrozumie lepiej kobiety niż druga kobieta  <3

Obsługa prawna przebiega bardzo sprawnie.

Krok 1 – Wysyłasz nam formularz, w którym odpowiadasz na pytania.  W ciągu 24 godzin otrzymujesz wycenę oraz informację o terminie sporządzenia pisma lub możliwym terminie konsultacji.

Krok 2 – Zlecasz przelew.

Krok 3 – Otrzymujesz od nas informację jakie dokumenty są niezbędne do przygotowania pisma.

Krok 4– Kompletujesz dokumenty oraz przesyłasz je na podany przez nas e-mail.

Krok 5- Po kilku dniach otrzymujesz gotowe pismo, które należy podpisać i przesłać do Sądu.

FORMULARZ

PYTANIA:

 1. Czego dotyczy sprawa ?
 2. Jakie pismo chcesz sporządzić ?
 3. Jeżeli pragniesz sporządzić pismo w sprawie z zakresu prawa rodzinnego napisz nam : ile masz dzieci i w jakim są wieku.
 4. Jeżeli jesteś zainteresowana rozwodem daj nam znać czy będziesz żądać: rozwodu z orzeczeniem o winie, alimentów na dzieci, alimentów na siebie, kontaktów z dzieckiem, czy spierasz się z mężem z kim dzieci mają zamieszkać po rozwodzie?
 5. Napisz nam jakie dowody zamierzasz dołączyć do pisma, w tym:
 • ilość dokumentów 
 • ilość nagrań 
 • opinia detektywistyczna
 • inne akta sądowe

Opisz  na czym najbardziej Tobie zależy i jak możemy Tobie pomóc.

Masz pytania natury prawnej?

Napisz do nas!

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.